Vyhodnocení soutěže Záhadné Vánoce 2016

6. ledna 2017 v 13:27 | Martinoraptor |  Soutěže
Nejprve bych se rád omluvil, že to trvalo tak dlouho. Musel jsem z několika soutěžících těžce dostat co chcou na diplom a včera večer se mi na blogu objevilo asi pět komentářů (podle data už skoro týden starých) kde to všechno bylo (tak nevím). Nakonec to bylo ještě štěstí, jinak bych jednoho soutěžícího úplně vynechal. Každopádně, teď už je snad všechno v pořádku a pojďme se podívat na výsledek.

Čtvrté místo získal Magicmax. Ten neznal odpověď na první otázku, myslel jsem Pikty a Piktské zvíře (nebo něco co se mu podobá). Pak jsi ještě nevěděl bonus. Vzhledem k tomu, že to byl spíš vtip, čekal jsem to, ale jelikož to zřejmě bylo velmi snadné, musím to započítat. Odpověď byla: víc článku než kdykoliv předtím. Ještě si neodpustím pár poznámek ke třetí otázce. Tu si sice věděl, ovšem zorientovat se v tom byla síla. Nebudu komentovat tu občanku a Pikachu, ale…tvůj pokus kontaktovat ho? Vážně? No, snad jsem to prokouknul, ale asi bys měl dostat speciální cenu Smějící se Bohužel jsi nenapsal, co chceš na diplom (nebo se to zatím ještě neobjevilo), tak jsem ti něco vybral.

Třetí místo získal těsně HAAS. Ten si zhruba vzpomněl na živočicha jenž kreslili, ovšem konkrétní národ neznal. Tvá odpověď na pátou otázku nebyla moc uspokojivá. Zhruba tam zazněla správná slova ovšem nikdo by z toho asi nic nepochopil, promiň. Chtěl jsi na diplom kryptida a tak jsem ti vybral dvě Megalanie.
Na druhém místě se umístil Alfaraptor, jen o půl bod bohatší než HAAS. Nevěděl jen odpověď na bonusovou otázku. Chtěl si Godzillu, tak jsem ti vybral tohle.
No a celé to vyhrál Dinosaurss. Ten poznal snadno všechno a mužu ti dát rovnou diplom.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 6. ledna 2017 v 13:43 | Reagovat

Krasne diplomi

pozyvam ta do sutaze na mojom blogu

2 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 6. ledna 2017 v 14:49 | Reagovat

Díky za diplom, je super! ;-)

3 HAAS HAAS | Web | 6. ledna 2017 v 15:05 | Reagovat

Děkuji... Jen doufám, že se mě netýká to, že jsi musel těžce dostávat, co chceme na diplom-já mám totiž pořád pocit, že jsem Ti to napsal už pod ty odpovědi. Jinak ještě jednou vřelé díky.

4 Magicmax Magicmax | Web | 6. ledna 2017 v 21:40 | Reagovat

Já jsem se tak rád uviděl ve článku jako první. Škoda že to znamenalo čtvrté místo. :D Ne vážně: Jak se člověk uvidí hnedka, tak ten pocit přepětí 'jak to dopadlo' upadá. A za to jsem rád. :)
Když odpovídám na pracovní nabídky, tak musím poslat předchozí práce. Své grafiky v PC jsem smazal víc než jsem měl takže jsem odkázán na internet. Doufal jsem že najdu někde tvé zelené suchozemské záhlaví. Pamatoval jsem si z předchozí návštěvy to vodní. Naštestí si to změnil v skvělou chvili. :) Poslal jsem mu to a vybral si mně. :-) Mám už i návrh. http://nd06.jxs.cz/143/871/303c62fb5b_103823407_o2.png Je to výběrko, což znamená že více grafiku vytvořilo loga a zákazník si vybere jen jedno. Uvidím jak to dopadne. :-)
K první otázce: Prohledal jsem blog a internet, google, google obrázky... ale nic jsem nenašel. Tak jsem si řekl že zavolám kámošce. Představila se a zeptala se 'kdo volá?', což znamená že si neuložila moje číslo (hroznýý). Tak jsem řekl 'Tady Vladimír Čech a soutěžní hra Chcete být milionářem?, znáte _mé jméno_?' odpověděla že ano jinak divil jsem se že na to naletěla když Čech je už dávno pod kytkama a navíc, tak dobře ho napodobit neumím ale to dělají ty telefony. Pokračoval jsem 'Váš kamarád je u první otázky. Jste ochotna mu pomoci?' odpověděla že jo a já si v hlavě říkal: Ona si nevšimla, toho, že to je první otázka? Ta si tam snad lakuje nechty. 'Jak se jmenoval skotský národ, známý především svými dokonalými kresbami živočichu a s, kterým z kryptidů je tento národ spojený?' hned jak dořekl otázku tak začala tlachat. Kecka jedna. Musela obsadit, co nejvíce televizního prostoru mohla. Vykřkla Kelty a tlachala něco o Lochnesce a kačeru Skrblíkovi. Tak jsem to napsal. Až se mně zeptá jestli jsem zvolil její odpověd, tak řeknu: Jo zvolil. Což byla chyba, protože si neřekla ani jednu ze zmíněných variant. :-D
No u třetí otázky jsem si říkal že když už to vím já, ty a že to budou vědět i ostatní, že bych to neměl napsat stejně. :-)
Jsem moc rád že jsem dokázal zodpovědět otázky 2, 3, 4 a 5. Dalo mi práci to vyčíst a púvodně jsem nečekal že to opravu najdu. Tvoje články o Bermunském trojúhelníku se mi líbi. Nejspíše právě proto se to tak dobře nakonec hledalo.
S tou Lochnesskou na diplom si to tipl dobře. Jak jsem listoval tvým blogem, tak jsem našel článek o lochnesce a zalíbil se mi. Už se těším až se podívám na ten dokument o kterém si tam mluvil. :-)
Jinak blog.cz není tak dobře naprogramován jak by měl. Takže komentáře se objeví dříve na blogu než v administraci. Navíc to nutí blogery aby navštěvovali svoje blogy, díky čemuš mají blogeři vyší návštevnost, díky čemuš píši déle. I mně se ty komentáře nezobrazují. Člověk musí být šikovnej když má nastaveno schválit publikaci. :-)
Nejvíce se ti povedl diplom druhý zvrchu. Ale moji fotku si vybral nejlíp protože má nejlepší nápad. :-)
Soutěž se mi opravdu líbí. Kdyby se objevila někdy další tak se jí rád zúčastním. Opravdu vřele ti děkuji, že si něco takového pro nás provozoval, vymyslel, připravil a dal si práci dokonce s cenama.

5 dinosaurss dinosaurss | Web | 9. ledna 2017 v 18:03 | Reagovat

Supeer děkuji moc !! Udělal jsi mi vážně velkou radost !! :-)

6 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 29. října 2017 v 19:05 | Reagovat

Toho Pleisosaura si typnu náhodu moc pěkně! :D Protože teď po skoro roce jsem publikoval na svém blogu o grafice a animáci i článek o Lochnesské příšeře. :D Já se nehodlám těmto tématům nějak věnovat. Kdysi dávno existoval pro ně suprový článek a moc se mi líbil. Admin blog smazal a já už si ho nemohl nikdy přečíst. Ale... :D Měl jsem štěstí a článek jsem našel na internetovém archivu, takže jsem se rozhodl, že poděkuji internetovému archivu, tak že mu udělám menší reklamu. Publikuju ochutnávku článku a zbytek si lidé mohou případně, pokud si budou chtít, přečíst na tom blogu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama